Please wait...
Онлайн-продаж квитків beta
Айріс Мердок

Слуги i снiг


тривалість – 02:00:00 
П'єса «Слуги і сніг» - шедевр англійської письменниці Айріс Мердок.
Головна сюжетна лінія вистави, як і у п`єсі, «крутиться» навколо маєтку, в якому помер господар. До цього маєтку приїжджає син загиблого Базиль зі своєю дружиною. Він давно не був у цьому будинку, на похорони батька також не приїхав, адже у них були складні стосунки. В маєтку залишилися тільки слуги, які працювали тут на батька головного героя і на його дідуся.
 
Базиль – сучасний молодий чоловік, який хоче змінити життя у цьому маєтку на краще. Та справа у тому, що слуги до змін ніяк не готові. Їх влаштовує те, що було при дідові та батькові, і їх не треба рухати. Намагання молодого господаря змінити щось на краще викликає у слуг колосальний супротив. Новий господар дізнається багато таємниць, які відбувалися колись у його сім`ї. Історія розкриватиметься настільки несподівано, що глядач кожну хвилину буде очікувати на щось надзвичайне та несподіване. Таємниці маєтку поступово розкриватимуться. У цій виставі закладений і детективний сюжет, і мелодраматичний.
 
Кримінальна драма, в якій є і злочин, і насильство, і любовні перипетії... Але це зовнішні події, а за ними, вірніше, в центрі всього, що відбувається – влада, її природа і вплив на всі сфери людського існування: влада і особистість, влада і свобода, влада і любов, влада і Бог ...
 
Режисер – нар. арт. України Людмила Скрипка.