Please wait...
Онлайн-продаж квитків beta


Тисяча снопiв вiтру

Хроніка життя
тривалість – 01:30:0034 ролі в кіно, 9 сценаріїв, та 2 режисерські роботи. Його називали обличчям і душею українського поетичного кіно, аристократом духу, блискучим самородком.

В його особі українська нація має світового невмирущого позитивного героя, який пробуджував національний дух українців. Проте звання народного артиста Івану Миколайчуку так і не присвоїли, бо тодішні ідеологи винесли акторові вирок - "націоналіст". Державну Шевченківську премію Іван Миколайчук отримав вже посмертно.

Кажуть, того року, коли він помер, на стави його рідного села Чорторий прилетіли лебеді. Люди назвали їх Івановими…

Вистава для тих, хто хоче більше дізнатися про Івана Миколайчука, про події, які вплинули на його долю. Це не просто біографічна постановка, а яскрава історія життя, у якій поєднано колоритний буковинський гумор, пісні, танці з реаліями тогочасного суспільства.

У виставі багато символіки, і найважливіше те, у ній постануть друзі, колеги Івана Миколайчука і сама Марічка Миколайчук.

Роль молодого Миколайчука грає Григорій Руденко-Краєвський, Івана у зрілому віці втілить актор Національного драматичного театру ім. І. Франка Анатолій Чумаченко (м. Київ). У виставі використано народні пісні та пісні у виконанні Марічки Миколайчук.

Режисер та співавтор сценарію – засл. арт. України Людмила Скрипка.